fbpx

אגירה ביתית

מערכת סולארית היברידית

הפכו את הבית שלכם לתחנת כוח עצמאי עם מערכת סולארית היברידית המשלבת אגירה ע"י מצברי ליתיום יון. ניתן להטעין את הבטריות עם חשמל סולארי בחינם ולוודא שלא תחווה הפסקת חשמל גם במקרה חירום..

 
לקבלת הצעה

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

עצמאות אנרגטית

מערכת סולארית היברידית (קראו: כולל אגירה) נותנת לנו את האפשרות להפעיל את הפאנלים הסולאריים ולצרוך חשמל ישירות מהשמש בשעת חירום או כשהבית שלנו מנותקת מהרשת מכל סיבה. מערכת אגירה ביתית יודעת לאגור עד כ-50 קוט"ש של חשמל – כמות שיכולה לתת מענה למשפחה ממוצעת לכמה ימים. ניתן לבחור כמה הספק אגירה לשים לפי רצונכם ולהגדיל את כמות המצברים בהמשך. ההתקנה כוללת מערכת ניהול שיודעת לתמרן את הטעינה ופריקה היומית של הבטריות. ניתן להחליט כמה חשמל אתם רוצים למכור לרשת כל יום וכמה לצבור למקרה חירום וכמובן שניתן לעדכן את תכנית האגירה של הבטריות בכל רגע נתון. 

פרמיה לתעריף ייצור

ביום רגיל ניתן לאגור חשמל במהלך היום ולמכור בחזרה לרשת בשעת ה"פסגה" של תעריפי חברת החשמל ולהרוויח מפרמיה של עד 280% עבור כל קוט"ש שנמכר. לפי החלטה של רשות החשמל, ניתן לקבל 95% מתעריף הצריכה לפי שעה ועונה בהתאם לטבלה הבאה:

 

שליטה מרחוק

מערכת האגירה כוללת אפשרויות לשליטה מהאפליקציה של סולאראדג' כדי לצפות, לנטר, ולשלוט בסוללות בזמן אמת. מי שבעל רכב חשמלי יכול לתמרן את פריקת המצברים עם טעינת הרכב. גם אנחנו כחברה המתחזקת יכולים לבדוק את תפקוד הפאנלים, בטריות, ומערכת ניהול כדי לתת לכם מענה מהיר ולוודא שהמערכת פועלת כמו שצריך כל הזמן.

מתעניינים במערכת?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתקין מורשה של חברה סולאראדג'

קדמה סולארי היא אחת מהמתקינים המורשים ומועדפים של חברת סולאראדג' ונבחרת מתוך עשרות החברות הבארץ להשתתף בהשקה של המוצר שלהם. הצוותים שלנו קיבלו הדרכה מיועדת מהטכנאיים של סולאראדג' וצוות התמיכה שלנו בקשר רציף עם המוקד הארצי כדי שלקוחות של קדמה סולארי יכולים להנות בעדיפות בטיפול בקריאות שירות ומענה לשאלות.

התקנה משולבת

צוותי ההתקנה של קדמה סולארי יודעים להתקין את כל הטכנולוגיות בשוק כולל מיקרו-אינוורטרים, מערכות היברידיות, מערכות ניהול, מצברים, ועמדות טעינה. אנחנו שמחים לתת לכם התקנה אחת שמשלבת את כל הרכיבים השונים לביתכם בלי להביא צוותים שונים ובלי לפוצץ את הלו"ז שלכם עם פגישות שונות וקבלנים שונים שמגיעים לעשות כל חלק בנפרד.

 

                       סולאר+אגירה של סולאראדג'

הממיר ההיברידי, מנהל מערכת (BUI), ובטריות של סולאראדג' נותנים את הפתרון המתקדם ביותר בעולם לאגירה ביתית. ישנה ממירים בארבעה גדלים שונים ואפשרות לשלב שתי ממירים יחד, אפשר לתת מענה לכל מערכת סולארית ביתית.

רכיב הניהול (BUI) יודעת לתקשר עם הרשמת ולנהל את תפעול מערכת האגירה כך שהוא יפעיל את החשמל הנטען בצורה אוטומטית בעת של הפסקת חשמל ולפי הגדרות שנקבעות ע"י בעל המערכת. אין צורך להילחץ שתתקעו שוב ללא חשמל.

המבצרים הם מודולריים עם הספק נומינלי של 5 קוט"ש ויש אפשרות להוספה פשוטה של עוד בטריות עד ל-10 יחידות.  ככה ניתן לבנות מערכת אגירה ביתית שתוכל לצבור עד 50 קוו"ט ביום.

הניטור מתבצעת באופן חלק וטבעי בתוך אפליקציית MYSOLAREDGE שנותנת לבעל המערכת וחברה המתחזקת אפשרות לתפעול ואחזקה פשוטה ויעילה עם עדכונים בזמן אמת.

איך עובד התהליך עם קדמה סולארי

המעבר לסולארי מעולם לא היה קל יותר! לפניכם סדר פעולות פשוט להתקנת מערכת סולארית מסחרית אצלכם.

מתחילים בבדיקת התכנות

לבעלי מערכות קיימים, ניתן לעשות בדיקה יחסית פשוטה להבין אם ניתן לשדרג את הממיר להיברידי ואיזה ציוד חדש לשים. בחירת הממיר החדש תלוי בגודל המערכת וחלוקת הפאנלים (סטרינגים) שיש במערכת הקיימת. צוות ההנדסה שלנו יודע להוציא תכנית לשדרוג בד"כ תוך יום מקבלת הפניה שלכם.

מסדרים אישורים בקליק

אם כבר יש לכם מערכת סולארית על הגג חברת החשמל אישרה ששדרוג ממיר ללא שליחת בקשמה מראש. אפשר כבר להכניס את הפרויקט לביצוע בהתאם לזמינות של הממירים ההיברידים (שלצערינו במלאי מוגבל בגלל הביקוש!) לאחר ההתקנה נדרש בדיקה מבודק חשמל כדי להשלים את השדרוג.

התקנת המערכת ההיברידית

ברוב המקרים פירוק של המערכת הקיימת והרכבה של הסחורה החדשה לוקחת יום או יומיים בלבד. נדרש להשחיל כבלים חדשים ולמקם את ה-BUI, ממירים, ומצברים במקומם הנכונים.

תחזוקה וניטור

לאחר חיבור המערכת יש לך מענה לכל שאלה, תקלה, ושטיפה. אפליקציית הניטור של סולאראדג' נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה, האפליקציה שולחת התראה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימאלי בהקדם.

Asset 21@2x2
כמה המערכת שלכם תרוויח?

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.