fbpx

מערכת סולארית מסחרית​

הפכו את הגג של העסק, משק, או מחסן שלכם לנכס מניב עם מערכת סולארית מסחרית.
עם קדמה תקבלו ייעוץ מקצועי מקיף, כולל תכנון ואפיון המערכת לתנאי הגג שלכם והסבר על המודל הכלכלי. ביצוע העבודה ע"י בעלי מקצוע מוסמכים של החברה ואחריות מורחבת כולל אחריות תפוקה.

לקבלת הצעה

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

התקנת פאנלים סולאריים על גגות מסחריים

מערכות סולאריות מסחריות מציעות פתרון אידיאלי להפיכת עסקים, חוות ומחסנים למיזמים רווחיים. בהתקנת פאנלים סולאריים על הגג, אתם לא רק תורמים להגנת הסביבה אלא יש לכם אפשרות למכור חשמל בשווי עשרות אלפי שקלים ואפילו מעל 100,000 שקלים בחזרה לחברת החשמל. בקדמה סולארי יש לנו את המומחיות, כוח האדם והניסיון לסייע לכם לאורך כל התהליך – מתכנון וביצוע ועד תחזוקה, תוך מתן אפשרויות השכרה ומימון.

חברה עם ניסיון מוכח כולל עבודה מול מוסדות
ייעוץ מקצועי מקיף כולל תכנון מפורט ומותאם לתנאי הנכס שלכם
התקנה ע"י בעלי מקצוע מוסמכים ומוכשרים ע"י קדמה ולא קבלני משנה
אחריות מורחבת כולל אחריות תפוקה

חישוב ההספק והחזר ההשקעה במערכות סולאריות מסחריות

אחד הגורמים המרכזיים שלוקחים בחשבון כאשר חושבים על מערכת סולארית הוא הבנת ההספק וכתוצאה מכך, את החזר ההשקעה. מערכות סולאריות מסחריות יכולות להשיג תשואות שנתיות של עד 20%. ככל שההספק של המערכות עולה, עלויות היחסיות יורדות מה שהופך אותן ליעילות מאוד בייצור אנרגיה ובהכנסת רווחים לעסק או למשק שלכם.


החזר ההשקעה עבור פאנלים סולאריים מסחריים הוא בדרך כלל תוך 6-8 שנים בהתאם לגודל ולתעריף. תעריפי החשמל של מערכות סולאריות מסחריות משתנים בהתאם להספק המערכת לפי קוו"ט מותקן.

מערכות סולאריות למוסדות ציבור

תושבים בכל האזורים בארץ ובעולם רוצים לדעת שמוסדות הציבוריות שלהם תומכים במאבק נגד שינוי אקלים.
ניתן להוכיח עם מערכת סולארית במוסדות החינוך, בנייני עירייה, ועוד ועל הדרך להכניס קצת רווחים שיוכלו להקל על התקציב השנתי.
בקדמה סולארי, עבדנו על עשרות מערכות על בתי ספר ומוסדות ציבור. אנחנו רגישים לכל התיאומים מול אבי בית, מנהלות, מורות, והורים. תנו לנו לעזור לכם לעודד לסביבה בלי כאב ראש ובלי בלאגן.

מערכות למבנים חקלאיים

אם מדובר בבית אריזה חדש, לול משנות ה-60, רפת של "דור המשך", או אורווה לתיירים, נשמח לעזור לך להפוך את המבנה החקלאי שלכם למקור רווח פסיבי.
אפשר להשיג מימון מלא שכולל תקציב לעבודות תשתית מסביב כולל פינוי אסבסט וחיזוי שלד. מחזירים את הפרנסה משטח ב' דרך מערכות סולאריות.

מערכות סולאריות למבנים מסחריים

אפשר לייצר כסף גם מהגג של הנכס שלכם. אם מדובר במרלו"ג מחסן, בניין משרדים, חנות, או מרכז מסחרי - ניתן להתקין פאנלים סולאריים ולהניב עשרות אלפי שקלים ויותר כל שנה.
אנו דואגים לפריסה אסתטית והתקנה אלגנטית שלא מפריע לעובדים ולקוחות וכמובן לתיאום מלא מול המועצה שלכם ורשויות.

ההכנות להתקנה

התקנת מערכת סולארית מסחרית דורשת תכנון קפדני ועמידה בתקנים. חשוב לבחור בחברה מנוסה אשר פועלת עם צוותים מנוסים שעובדים בהתאם לתקנות של חברת החשמל, ויהיו אחראיים על כל ההיבטים של התקנת המערכת.

בקדמה סולארי יש לנו יועצים, מהנדסי חשמל ומהנדסים אזרחיים, מנהלי פרויקטים, וצוותי בניה עם ניסיון של מאות פרויקטים תחת קורת גג אחד. מכיוון שכל הצוות שכירים ולא חיצוני, קדמה יודעת לייצר סינרגיה תכנוני וביצועי כדי לאפשר פרויקט חלק והתקנה מדויקת.

שלבי התכנון וההתייעצות הראשוניים הם חיוניים להערכת היתכנות מדויקת של הפרויקט מבחינה כלכלית ומעשית. במהלך שלב זה, משוכללים גורמים כגון שטח, כיוון, וזווית הגג, תשתיות החשמליות וקונסטרוקטיביות של הנכס, ומיקסום התשואה הכספית הפוטנציאליות.

מערכת סולארית מסחרית
מערכת סולארית מסחרית

רישוי וביורוקרטיה של מערכות סולאריות מסחריות

ישנה דרישות מקפידות של חברת החשמל, רשות החשמל, ומשרד התשתיות כדי לחבר מחכרת סולארית לרשת ולמכור חשמל. כחלק מבדיקת ההתכנות וליווי הפרויקט, צוות הרישוי שלנו מטפל בהגשת ניירת, העברת אישורים ובדיקות של מומחים, והשגת רישיון להפעלת המערכת שלכם.

דרישות סף לחיבור מערכת על מבנה מסחרי הן אישור יציבות מבנה, טופס 4 (או היתר בניה וטופס "עוקף 4" למבנים ישנים), חיבור חשמל קבוע וחוקי בגודל המתאים לגודל המערכת, וחתימה על התצהירים ובקשות המלוות. בכל שלב בתהליך הצוות שלנו ילווה אתכם ויטפל בבלת"מים.

במקרה והנכס לא עומד באחד או יותר מהתנאים של חברת החשמל קדמה יודעת לבצע את העבודה הנדרשת כדי לעמוד בקריטריונים של החוק בשיתוף פעולה עם בעל הנכס.

התקנת מערכת סולארית מסחרית

ההשקעה הראשונית במערכת סולארית מסחרית

ההשקעה הראשונית במערכת שלכם מהווה שיקול משמעותי לעסקים. כדי להניב את הרווחים של הפרויקט אכן נדרש להשקיע במערכת עצמה, ובמקרים מסויימים בתשתיות של הנכס לפי דרישות של חברת החשמל.

סכום ההשקעה הראשוני משתנה בהתאם לגורמים כמו גודל המערכת, כמות ואיכות הפאנלים הסולאריים ושאר הסחורה, ועבודות נלוות הנדרשות. בממוצע, מערכת סולארית מסחרית עולה כ-₪3,000 לכל קוו"ט מותקן ללא התחשבות בהגדלות חיבור או עבודות נוספות. לצורך העניין, הקמת מערכת סולארית מסחרית סטנדרטית בהספק של 100 קילוואט עשויה לעלות בסביבות ₪300,000.

ברוב המוחלט של המקרים כל עסק או משק יכול לפנות לבנק לקבל מימון של 80-90% מהעלויות. לרוב הבנקים יש היום מסלול ייעודי למערכות סולאריות שנותנת ריביות נמוכות של פריים +1.2 או פחות. כך שההוצאה הראשונית של העסק לא צריכה לעלות על 20% מעלות המערכת והכנסה ממכירת חשמל סולארי אמורה להניב תזרים חיובי הרבה מעבר להחזרת ההלוואה לאורך חיי חבילת המימון.

מסלולי מימון

קניית המערכת

יש לכם גג מעל 200 מ"ר? יופי! יש לכם הזדמנות להתקין מערכת סולארית מסחרית ולהפוך את הגג שלכם לנכס שיניב לכם הכנסה קבועה ל-25 השנים הבאות!

100% מימון

כעסק, אתם יכולים לקבל עד 100% מימון עם ריבית אטרקטיבית בתכניות סולאריות ייעודיות למערכות סולאריות מסחריות, עם תמיכה של הבנקים. צפו במגוון אופציות לדוגמא כמו התנאים של בנק לאומי ובנק הפועלים.

סולאר ליסינג

לרבים מהעסקים בארץ יש גג לא מנוצל. יש בידכם האופציה להשכיר לנו את הגג שלכם וליהנות מדמי שכירות קבועים ל-25 שנים וללא השקעה מצידכם.

צוות עובדי קדמה סולארי
צוות עובדי קדמה סולארי
צוות עובדי קדמה סולארי
צוות עובדי קדמה סולארי
צוות עובדי קדמה סולארי
צוות עובדי קדמה סולארי

למה לבחור בנו?

אנו, בקדמה סולארי, שואפים לתת לכם את החוויה הטובה ביותר מכל התהליך, על ידי צוותים מקצועיים ששמים לב לפרטים הקטנים. צוותי ההתקנה, המכירות, וההנדסה מסורים לחזון המשותף שלנו, פתרון סולארי בר השגה לכל גג, ושם את הלקוח במרכז.

ניסיון של למעלה מ-40 מגה וואט

ניסיון של 8 שנים בהתקנות של מערכות אנרגיה סולארית למאות משפחות ועסקים בישראל.

פתרון מושלם תחת קורת גג אחת

מצוות המהנדסים עד לצוות המתקינים - כל בעלי המקצוע בפרויקט שלכם יהיו עובדי קדמה סולארי. תקבלו יחס חם ואישי משיחת הטלפון הראשונה ועד לסיום ההתקנה

איתכם בכל שלבי התהליך!

איתכם גם בכל שלבי הבירוקרטיה. החל מסקר ההתכנות, התכנון, הגשת הטפסים לחברת החשמל, עזרה בהשגת מימון אטרקטיבי - ועד לסיום תהליך ההתקנה!

Shay Ben-Gera
Shay Ben-Gera
חברה מעולה רמת שירות ואמינות יוצאי דופן ניהלו את הפרויקט בצורה מעולה
Ram Haas
Ram Haas
חברת קדמה סולארי מאד מאד מומלצת. הצוות שלהם ביצע עבורי התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי. הם עבדו מאד קשה ולא חסכו במאמצים הצוות שכלל את רועי ושקד המתקינים, שניאור החשמלאי הובל קדימה על ידי האחד והיחיד אופיר מנהל הפרויקטים. אלמלא הוא אצלנו אתמול עמדת ההטענה לא היתה מופעלת בתלת פאזי. אז זו חברה סופר מומלצת אשר עשו עבודה מעולה משעות הבוקר המוקדמות ועד הערב. כל הכבוד. אם אתם צריכים שיתקינו לכם עמדת טעינה תפנו אליהם. לא תתאכזבו. מחירים הוגנים, אחריות ארוכה ביותר. מומלץ.
Eitan Bnaya
Eitan Bnaya
אהבתי מאוד את קבוצת ההתקנה, נעימים, מעודכנים, ממוקדים ומקצועיים, עבר הרבה זמן מאז שזכיתי לעבוד מול קבוצה אמינה כזאת. מקווה שגם השלבים האחרונים יהיו בטעם הזה...תודה רבה. איתן בניה.🙏💐
Yona Klos
Yona Klos
קדמה סלולר התקינו אצלי מערכת סולארית, שהתקנתה הסתיימה בימים אילו. ברצוני לציין שלאורך כל הדרך החל מהצעת המחיר ועד סיום ההתקנה של חברת חשמל, החברה סיפקה פתרונות והסברים מאוד מדויקים ומקצועיים (ואני נודניקית די גדולה), אבל תמיד היו סובלניים ומאירי פנים, גם כאשר שיניתי תאריכי התקנות וביקורות ותמיד ניסו להתאים את עצמם אלי. גם מבחינת המחיר קדמה הייתה זולה יותר מחברות אחרות בשוק ובדקתי 4 חברות. כל אנשי המקצוע הגיעו תמיד בזמן שנקבע, ביצעו את העבודה באופן מדויק ורציני ו דאגו תמיד להשאיר אחריהם נקי ומסודר. הייתה לי חווית לקוח מעולה ואני יותר ממליצה לכל מי שמעונין להתקין מערכת כזו לעשות את זה רק עם קדמה סולר.
Yossi Srur
Yossi Srur
אנחנו מרוצים הכל תקתק לפי לוחות הזמנים ואפילו מוקדם יותר. חברה רצינית ומקצועית ובהחלט ממליץ לכל אחד ששוקל להקים מערכת סולרית לעבוד עם קדמה סולארי
Meir Almalm
Meir Almalm
חברה מדהימה והכי חשוב גם לאחר ההתקנה זמינה מטפלת עוזרת מלווה ותומכת. ממליץ מאוד להשתמש בשירותיה.

פרויקטים מסחריים שביצענו

חלק מתוך הפרויקטים המסחריים שבצענו ברחבי הארץ

איך עובד התהליך עם קדמה סולארי

המעבר לסולארי מעולם לא היה קל יותר! לפניכם סדר פעולות פשוט להתקנת מערכת סולארית מסחרית אצלכם.

מתחילים בתכנון המערכת

נבצע סקר מלא של גגכם (באמצעות רחפן!) ונתכנן את המערכת המתאימה ביותר לביתכם. נשלח ניתוח של כל הנתונים הרלוונטיים לאישורכם, כולל חישוב תפוקה, בדיקת יציבות מבנה, ותכנון של כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים.

עוברים לשלב הרישוי

אנחנו נטפל בשבילכם בכל שלבי הרישוי מול הגופים הממשלתיים.הנציגים שלנו ידאגו להגיש את כל הטפסים, לחבר את הגורמים הרלוונטיים, ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לחיבור המערכת שלכם. בשורה התחתונה, אתם לא צריכים לקום מהכורסא, אנחנו נעשה את הכול!

התקנת המערכת הסולארית

התקנת מערכת סולארית נמשכת ימים בודדים בלבד, אך התקנה טובה מחזיקה לשנים. לצוותים שלנו יש ניסיון עשיר בהתקנות של מערכות סולארית ביתיות בכל רחבי הארץ. מעבר ליכולות הטכניות שלנו, אנחנו מבינים את המשמעות של להיכנס לביתכם ומגיעים קשובים לכל בקשותיכם.

תחזוקה וניטור

לאחר חיבור המערכת יש לך מענה לכל שאלה, תקלה, ושטיפה. אפליקציית הניטור של סולאראדג' נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה, האפליקציה שולחת התראה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימאלי בהקדם.

Asset 21@2x2
המעבר לסולארי מעולם לא היה קל יותר!

מלאו את הטופס ויועץ של ׳קדמה סלוארי בע״מ׳ יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מאמרים ומידע נוסף

בחלק השני בסדרת המאמרים "הכר את המערכת" נכיר את התשתית המבנית של המערכת, בשמה הנפוץ יותר - הקונסטרוקציה.
בעולם ובישראל בפרט אפשר לראות המון פאנלים סולאריים על גגות כשהמטרה העיקרית היא לייצר חשמל מאנרגיית השמש, אבל מה זה בכלל פאנלים סולאריים? כמה הם יעילים ואיך הם עובדים?
היום כבר ברור שתופעת 'ההתחממות הגלובלית' היא מעשה ידי אדם. מרבית החשמל שאנחנו צורכים מופק באמצעות שריפה של תוצרי נפט, פחם וגז ובמהלך ההפקה נפלטים לאוויר גזי חממה מזיקים. כאשר מוסיפים לזה את התדלדלות מאגרי הדלקים שיוצרים משבר אנרגיה (שמזניק את מחירי החשמל לשמיים) מבינים שנדרש שינוי.
כמה המערכת שלכם תרוויח?

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.