fbpx

עמדות טעינה לרכבים חשמליים

רכב חשמלי חוסך אלפי שקלים בטיפולים ודלק ועושה טוב לסביבה. בואו סמכו על קדמה להתקין לכם אחת מהעמדות המתקדמות ביותר בבית או בעסק כדי שתוכלו להנות מהרכב החדש בלי כאבי ראש.

לקבלת הצעה

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

חסכו כ-90% בעלויות התדלוק ותרמו לסביבה עם עמדת טעינה לרכב החשמלי שלכם בבית, במשרד, או בעסק!

קדמה סולארי מציעה מגוון פתרונות לטעינת רכב חשמלי בבית פרטי, בניין משותף ובשטח מסחרי וציבורי. קדמה עובדת בשיתוף פעולה עם היצרנים והיבואנים המובילים בישראל ונותנים את שירותי התקנה, אחריות, ותחזוקה ברמה שרק קדמה יודעת לספק. קבלו את הסחורה הכי טובה מהטכנאיים הכי טובים במחירים אטרקטיביים, והכל עם חיוך. בקיצור, מתקדמים לרכב חשמלי עם קדמה סולארי.

 חבילת "בנדל" הכולל התקנה עם אחריות לשנתיים – החל מ₪5,000 כולל מע"מ.

לפרטים נוספים על עמדות טעינה השאירו פרטים:

עמדות טעינה ביתיות

קדמה מספקת מגוון סוגים של עמדות טעינה ביתיות המתאימות לכל רכב כולל PHEV וחשמלי מלא. בחרו בין עמדות חד פאזיות או תלת פאזי ומ-7 קוו"ט ועד 22 קוו"ט לטעינה ביתית.      באנדל השירות שלנו כולל סקר התכנות ללא עלות נוספת והתקנה ע"י הצוות המיומן של קדמה סולארי. אצלינו לא מתפשרים על אסתטיקה או על התקנה נכונה כדי שאתם תוכלו להנות ברוגע לשנים רבות.

עמדות טעינה בבניינים משותפים

אנחנו מבינים את המורכבות של פרויקטים בבניינים משותפים וכתוצאה מכך מתמחים בבניית תשתיות משותפות לכלל דיירי בניינים לצורך התקנה וחיבור פשוט, זול, ויעיל של עמדות היום ובעתיד. קדמה מתכננת ומתקינה לוח חשמל משותף לעמדות טעינה מנוהלות שיודעות להטעין עשרות רכבים בו זמנית עם ניהול עומסים. אם תשתיות שיתופיות אין צורך להעביר כבלים חדשים בחלל המשותף כל פעם שעוד שכן קונה רכב חשמלי וניתן לתת לכל דייר מחיר מוזל לעמדת הטעינה שלו. חוסכים לכל דיירי הבניין בזמן, כסף, ובלאגן עם עבודה מסודרת, מרוכזת ומנוהלת. נותנים לכם את הפתרון הנכון לכל בניין משותף מבחינה כלכלית ותפעולית.

פתרונות לעסקים

הצוותים שלנו יודעים לתת פתרונות מתואמים לכל עסק למשרדים ולניהול ציי הרכבים בבתים של עובדים. אנחנו שמים דגש על התקנת תוואי כבלים אסתטי ומסודר, תכנון תשתיות עם עין לתוספות עתידיות והטמיע של אפליקציית לנטירו וסליקה מהירה ופשוטה. יותר מהכל, עבודה מקצועית מתבססת על תיאום ציפיות ונתינת שירות ללקוחותינו המסחריים ועסקיים עם חיוך כדי לתת לכם את השקט התעשייתי שאתם מחפשים.

תחזוקה וניטור

אחרי שהעמדות שלכם מותקנת ופועלות אתם יכולים לדעת שיש עם מי לדבר לשנים הבאות. כל עמדה שאנחנו מתקינים מגיע עם אפליקציה להפעלה, ניטור, בקרה, ולסליקה (במידת הצורך) ושנתיים אחריות על המוצר והעבודה. צוות התחזוקה שלנו זמינה לכל קריאה בזמן אמת וככה אתם יכולים לדעת שתמיד תוכלו להטעין ולהנות מהרכב החשמלי שלכם.

איך עובד תהליך ההקמה?

המעבר לסולארי מעולם לא היה קל יותר! לפניכם סדר פעולות פשוט להתקנת מערכת סולארית מסחרית אצלכם.

מתחילים בתכנון מדויק

מנהל פרויקטים יבצע סקר התכנות כדי לאפיין את העבודה של הפרויקט שלכם. בבתים פרטים מדובר בשיחה קצרה ופשוטה לעבור על תוואי הכבילה ומיקום העמדה. בבניינים משותפים ומסחריים נעבור על כלל תשתיות הבניין כדי לתכנן מקומות לעמדות להיום ולמחר כולל תכנון חשמלי וניהול עומסים.

התקנת תשתיות והכנות

למבנים מסחריים ובניינים משותפים נבצע פרויקט תשתיות חד פעמים של כמה ימים כדי להכין את כל הלוחות, תעלות, תוואי כבלים, תקשורת והכנות אחרות כדי לאפשר התקנה זריזה וזולה של עמדות הטעינה בפרויקט המקורי ובתוספות עתידיות. הצוות שלנו מבצעת את העבודה בהתאם לתוכנית מפורטת עם מפרטים והוראות ברורים למיקום של כל רכיב בהתאם לצרכים שלכם.

חיבור עמדות הטעינה

לאחר בניית התשתיות ניתן לחבר את ולהפעיל את העמדות עצמן בצורה זריזה, פשוטה, ומסודרת כולל חיבור העמדות לאפליקציות הניהול לבעלי הרכבים ו/או בעלי העסק. מהשלב הזה ניתן להטעין את הרכבים שלכם ולנהל סליקה וחיובים עבור כל טעינה.

Asset 21@2x2

תחזוקה וניטור

גם לאחר חיבור המערכת אתם מקבלים מענה לכל שאלה, תקלה, או הערה. אפליקציית הניהול שלכם נותנת לכם שליטה ובקרה על טעינות ואם יש תקלה, האפליקציה שולחת התראה אלינו ואליכם כדי שנוכל לתפעל את האירוע ולהחזיר את העמדה לפעולה מלאה כמה שיותר מהר.

למה לבחור בנו?

עמדת טעינה היא דבר שאתם אמורים להתקין פעם אחת ולשכוח ממנו. המטרה שלנו היא לתת לכם לדעת שכל התהליך, מהסקר ואפיון ועד להתקנה ותחזוקה, בידיים טובות. לשם כך קדמה סולארי דוגלת בעבודה יסודית עם דגש על תכנון נכון עם ראיה ארוכת טווח וביצוע בסטנדרט בינלאומית ללא פשרות. לנו חשוב שהעמדה שלכם תעבוד איך שאתם רוצים כל פעם שאתם צריכים אותה ועם (חס וחלילה) יש תקלה שתוכלו לקבל מענה מיידי. המשימה שלנו היא למסור לכם את המוצר הסופי הכי טוב שאפשר עם השירות הכי טובה שיש. אם אתם כמונו ולא מתפשרים אז אתם חייבים לבחור בקדמה.

 

העמדות שאנחנו מתקינים

כמה המערכת שלכם תרוויח?

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.