fbpx

עמדות טעינה

חסכו כ-90% בעלויות התדלוק ותרמו לסביבה עם עמדת טעינה לרכב החשמלי שלכם בבית, במשרד, או בעסק!

קדמה סולארי מציעה מגוון פתרונות לטעינת רכב חשמלי בבית פרטי, בניין משותף, או בשטח מסחרי או ציבורי. קדמה עובדת בשיתוף פעולה  עם היצרנים והיבואנים המובילים בישראל ונותנים את שירותי התקנה, אחריות, ושירות לקוחות ברמה – שרק קדמה יודעת לספק ובמחירים אטרקטיביים. מתקדמים לרכב חשמלי עם קדמה סולארי.

 חבילת "בנדל" הכולל התקנה עם אחריות לשנתיים – החל מ₪5,000 כולל מע"מ.

לפרטים נוספים על עמדות טעינה השאירו פרטים:

עמדות טעינה ביתיות

קדמה מספקת מספר עמדות ביתיות בגרסאות חד פאזי ותלת פאזי ומ-7 קוו"ט ועד 22 קוו"ט לטעינה ביתית. בנדל השירות שלנו כולל סקר התכנות ללא עלות נוספת והתקנה ע"י הצוות המיומן של קדמה סולארי.

עמדות טעינה בבניינים משותפים

ניתן להנות מחברת בית שתיתן תשתיות והכנות כדי להתקין עמדות עתידיות בנועם ובשקט. תביאו את קדמה להכין את הקרקע לכלל הדיירי הבניין כולל ניהול עומסי חשמל, תכנון תשתיות מפורטת, ועבודה מסודרת מתחת לקורת גג אחת.

פתרונות לעסקים

אם אתם מעוניינים לעמדות AC או DC לבית העסק שלכם, אנו נשמח לתת לכם את הפתרון הטכני כולל תכנית פריסת תשתיות מפורטת וליווי פרוייקטלי לאורך כל הדרך.

תחזוקה וניטור

קדמה סולארי מותאמת לכל סוגי העמדות והספקים בשוק הישראלי היום, גם בתחומים של ניטור ותחזוקה.

אחריות לשנתיים מקצה לקצה, כולל החלפת עמדות והדרכה על השימוש, אפליקציות הטעינה והניטור הכולל, עם עמדות מנוהלות ובבניינים משותפים עם ניהול עומסים.

למה לבחור בנו?

התקנת עמדת טעינה, במיוחד במבנים משותפים ובבתי עסק, דורשת עבודות תשתית הנעשות בעדינות ועין לאסתטיקה ושימוש עתידי. כחברה שמחזיקה מהנדסי חשמל, קונסטרוקטור, מנהלי פרויקטים, וצוותי התקנה בתוך החברה, יש לנו את ידע והיכולת לתת לכם חבילה מושלמת משיחות האפיון ועד לתחזוקה. אין פשרות, אין קבלני משנה, ואין כאב ראש.

תהליך ההקמה

בכל עמדת טעינה נדרש להתקין את העמדה עצמה ולחבר אותה לנקודת חשמל מתאימה. בבתים פרטיים בדרך כלל מדובר בהעברת כבל חשמל סטנדרטי מהחניון ועד ללוח ראשי של הבית בצורה הכי אסתטית ויעילה שאפשר.

בבניינים משותפים אנו דולגים בעבודות התשתיות כדי להכין לוחות משנה לכל דייר נוכחי ועתידי שירצה להתקין עמדת טעינה בשנים הקרובות. מונעים מעבודות חוזרות וחפירות וקידוחים בקיר ושומרים על אחדות באסתטיקה של בניין ושקט בחלל המשותף. לכל עמדה לאחר ההתקנה ניתן להכניס רכיב של ניהול חכם של עומסי חשמל, גישה לשימוש במטען, ואפילו גביה עבור החשמל שנצרך.

עם קדמה סולארי תקבלו פתרון שכולל ניהול פרויקט מ-א' ועד ת'.

שילוב EV-PV

אם יש לכם מערכת סולארית אין סיבה לא להעביר את הרכב לחשמלי ולתקין עמדה בביתכם. 

החשמל הסולארי עדיין עובר דרך הלוח הראשי אך ניתן לטמרן את שעות הטעינה כדי לנצל את החשמל החינם מהשמש ולכוון את הטעינה ומכירה לרשת לפי שעון תעו"ז כדי למקסם את התועלת הכספית של הרכב החשמלי והפאנלים הסולאריים.

כמה המערכת שלכם תרוויח?

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.