fbpx

אודות קדמה סולארי

קדמה סולארי הוקמה בשנת 2016, על ידי מייסדיה שעלו ארצה מארה"ב עם שליחות לבנות מדינה טובה וירוקה יותר ולחזק את הכלכלה הישראלית. הם הגיעו עם ניסיון רב בתחום הסולארי והשכלה במוסדות מובילים בחו״ל.

אנו, בקדמה סולארי, שואפים לתת לכם את החוויה הטובה ביותר מכל התהליך, על ידי צוותים מקצועיים ששמים לב לפרטים הקטנים. צוותי ההתקנה, המכירות, וההנדסה מסורים לחזון המשותף שלנו, פתרון סולארי בר השגה לכל בית, ושם את הלקוח במרכז.

מתקין פאנל סולארי

מה מניע אותנו?

לאחר שנים של עבודה בחברות בתחום ההנדסה והבינוי, נפל לנו האסימון שיש בארץ משאב טבע אחד שלא מנוצל כראוי – השמש. התחלנו לחקור את הנושא והגענו לעצם הבעיה: מערכות סולאריות נתפסות כלא אפשריות למשפחה הממוצעת. היה חשוב לנו לפתור את הבעיה הזאת ולהביא גישה מקצועית עם איכות אמריקאית לענף בארץ.

מה אנחנו מציעים?

אנחנו מציעים מערכת סולארית לבית, לעסק, או למשק באיכות הגבוהה ביותר עם שירות ומעטפת מ-א' עד ת'. אנחנו מאמינים שפרויקט מוצלח נובע מסינרגיה בין כל הגורמים השונים ויחס אישי ומותאם מכל אנשי הצוות. בקדמה סולארי חשוב לנו שתקבלו החל מהשיחה הראשונה ועד לחיבור הסופי, ליווי מקצועי וצמוד מאיתנו, ללא קבלני משנה. עם אופציות המימון הקיימות, כל אחד יכול להרשות לעצמו להתקין מערכת סולארית עבור הבית, העסק או המשק שלכם.

הכר את הצוות

צוות הנהלה

בתור המייסדים והמנהלים של החברה, שטרן, עזרא ונח רותמים לחזון שלהם, ומקפידים לשמור על איכות השירות והשימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות בעולם.

נח ברמן

מנכ״ל

עזרא לבנדה

עזרא לבנדה

מנהל טכני

שטרן טיגלר

שטרן טיגלר

סמנכ"ל תפעול

צוותי ההתקנות

מחלקת ההתקנות שלנו היא הלב של המערכת שנקראת קדמה סולארי. מעל 30 מתקינים מוכשרים ומסורים שעוברים הסמכה מיוחדת לעבודה בגובה והכשרה על ידי ראשי הצוותים הוותיקים שלנו. 

העובדים שלנו מגיעים מכל קצוות הארץ עם מגוון הכשרות, כישורים ומקצועות מכל הגילאים והמגזרים.

צוות היועצים הסולאריים

כחלק מההכשרה שלהם לתפקיד היועצים הסולאריים שלנו עוברים הכשרה מעשית המתמקדת בהתקנת מערכות סולאריות ביתיות ומסחריות.

היועצים שלנו יעזרו לכם להתאים את המערכת האידיאלית לבית או לעסק שלכם. העקרונות שמובילים את צוות היועצים שלנו הם אמינות, שקיפות ומומחיות טכנית.

אמיר שמש

מנהל צוות היועצים

ניצן כרם

יועץ סולארי ואגירה

רן חסון

יועץ סולארי אגירה

אדר אלקיים נאומן

יועץ סולארי ואגירה

צוות תכנון והנדסה

המהנדסים שלנו יודעים לתכנן את כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים, חיווט מערכת החשמל, הפחתת הצללה, על מנת למקסם את התפוקה והתשואה של המערכת הסולארית שלכם. לפני הכניסה לתפקיד, כל מהנדס עובר הכשרה הכוללת התקנת מערכות סולאריות ביתיות ומסחריות והסמכה לעבודה בטוחה בגובה. אנחנו יודעים שרק מהנדס שיודע איך בונים מערכת יכול לתכנן מערכת ברמה הגבוהה ביותר.

לידן ישראל

מהנדס חשמל

דור אלימלך

דור אלימלך

קונסטרוקטור

צ'ימיט סנדנוב

שרטט

איתי דגן

מנהל תחזוקה

אוראל סייג

חשמלאי ראשי

שניאור פרדני

חשמלאי מוסמך

צוות עובדי המטה

צוות המטה תומך בצוותים ובלקוחות שלנו ונותנים מענה לכל התהליכים הלוגיסטיים והבירוקרטיים בפרויקטים שלנו.

אלו אנשי המפתח שמוודאים שהשירות שלנו עומד בסטנדרטים הגבוהים של החברה בהיבטים טכניים והבינ-אישיים.

מוטי סולומון

מוטי סולומון

מנהל לוגיסטיקה

יאנה סבינוב

יאנה סבינוב

מנהלת רכש ורישוי

סיגל לוי

סיגל לוי

מנהלת חשבונות

רוצים להצטרף לצוות שלנו? חפשו משרות בעמוד דרושים שלנו והגישו מועמדות, אנו נשמח לצרף אתכם לצוות המסור של קדמה סולארי.

השותפים שלנו

כדי לספק לכם שירות ברמה הגבוה ביותר אנחנו עובדים רק עם שותפים בדרגה הגבוה ביותר. כל הפאנלים שלנו מגיעים מחברות TIER 1 לפי סקר שנערך על ידי בלומברג. הממירים שלנו הם מחברת SolarEdge, חברה ישראלית מובילה בעולם בענף עם חידושים ייחודיים לייעול קיבולת ומאפשרת צפייה בייצור ומעקב אחר המערכת שלכם דרך אפליקציה קלה לתפעול. אנחנו גם מבצעים ונותנים שירותי התקנה, תכנון ורישוי לחברות סולאריות מובילות. כולל: אלקטרה תשתיות ושיכון ובינוי ועוד…

כמה המערכת שלכם תרוויח?

מלאו את הטופס ויועץ של קדמה סולארי יחזור אליכם בהקדם, עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.